Vzhled surového betonu i v barevných variantách.

Betonové stěrky

Pohledová struktura betonu má mnoho podob, záleží na zákazníkovi, kterou z těchto podob preferuje (odšalovaný beton, kletovaný beton). Pohledovou strukturu betonu můžeme zhotovit pomocí stěrek panDOMO, cementových, pryskyřičných nebo i stěrek dekorativních. Rozhodujícím faktorem, který z těchto materiálů zvolíte, je jednak Vaše představa o výsledném vzhledu, dále umístění (stěna, podlaha, sloup atd.), a v neposlední řadě finanční výše, kterou jste ochotni do stěrky investovat.

Betonová stěrka, ukázka 01 Betonová stěrka, ukázka 02 Betonová stěrka, ukázka 03 Betonová stěrka, ukázka 04 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06

Veškeré fotky jsou referenčním materiálem skutečně realizovaných zakázek firmy Monolitdesign.

Možnosti využití

Pohledovou strukturu betonu lze vytvořit nejen na podlahách a stěnách, ale i v trvale mokrých prostorách jako jsou sprchové kouty či prostory za vanou. Pohledová struktura betonu skvěle vyniká na prostorových prvcích interiéru, jako jsou sloupy či schody. Dle místa aplikace volíme použití konkrétního materiálu.

Barevné možnosti a struktury

Pohledová struktura betonu se realizuje převážně v šedých tónech, od nejsvětlejší až po antracitovou barvu. Kromě typických šedých odstínů lze zvolit i jiné, pro beton netradiční, barevné odstíny dle vzorníku konkrétního materiálu, který je pro tento účel zvolen. Struktury jsou dány konkrétním materiálem.

Betonová stěrka, ukázka 01 Betonová stěrka, ukázka 02 Betonová stěrka, ukázka 03 Betonová stěrka, ukázka 04 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05 Betonová stěrka, ukázka 06 Betonová stěrka, ukázka 05

Cena a více informací

Zašlete nezávaznou poptávku, nebo pro více informací volejte 605 042 706.